BİZ KİMİZ?

ADT GLOBAL TEKSTİL A.Ş. 2002 yılında Gaziantep’de  kurulmuştur.  20 yılı aşan  tecrübeye sahip eğitimli ekibimizle profesyonel bir şekilde iplik ve örme kumaş üretimi ve dış ticareti gerçekleştirmekteyiz.

Örme sektörünün önde gelen kumaş ihracatçılarından birisi olan ADT GLOBAL TEKSTİL A.Ş. Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. ADT GLOBAL TEKSTİL A.Ş., Kahramanmaraş, Gaziantep, Urfa, İstanbul şehirlerinde yerleşik iplik, dokuma kumaş fabrikaları ve boyahanelerle kadrosunda bulunan tecrübeli tekstil mühendisleri, makine mühendisleri ve dış ticaret uzmanlarının gözetiminde ve denetiminde ağırlıklı olarak pamuklu ve viskon penye, karde ve open end  650.000 kg/yıllık iplik üretim kapasitesi ile yılda 650.000 kg/yıl polyester/viskon; polyester/yün; pamuk ve pamuk karışımlar; viskon ve viskon karışımları; keten karışımlı kumaşlar üretmektedir.

ADT GLOBAL TEKSTİL A.Ş., Ar-Ge kısmı, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, iç ve dış piyasalardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip kalabalık bir kadrosu vardır.

Müşterilerine zaman, kalite ve fiyat avantajları sunmak için ADT GLOBAL TEKSTİL A.Ş. yurtdışında ofis, showroom, depo ve temsilcilikler kurmuş ve kurmaya devam etmektedir. 

2002 yılından beri İhracat yapan firmamız örme kumaş sektöründeki Türkiye’nin önde gelen ihracatçı firmalarından biridir. Üretiminin % 90’dan fazlasını ihraç eden firmamız başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, üç kıtada 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. %10’luk kısmını ise, iç piyasadaki ihracatçı konfeksiyon üreticilerine vermektedir.

Müşterilerimizin istikrarlı ve devamlı artan taleplerini karşılamak amacıyla  hedefimiz, üretim kapasitemizi yıllık 650.000 KG kumaş düzeyine çıkartmak, bunun yanısıra bünyemizdeki dokuma bölümünü yeni yatırımlarla kapasitesini artırmak ve yurtdışı teşkilatımızı genişletmektir. 

BİZE ULAŞIN

3. ORGANIZE SANAYI BOLGESI MEHMET BATALLI BULVARI NO.55 27600 BASPINAR, GAZIANTEP/TURKEY